Bikedepo.cz - Váš spolehlivý servis

"Cykloservis BIKE DEPO Praha nemá ambice být ani největší, ani nejlevnější opravna jízdních kol v Praze, nabízíme však poctivý servis a opravy horských, trekových i silničních kol za přijatelné ceny."

Servis

Opravujeme kola všech typů i většiny cenových kategorií, zajišťujeme kontroly a komplexní údržbu v rámci servisních balíčků, přestavby a stavby kol a montáže doplňků.

Nabízíme také špičkové a šetrné čištění a mytí Vašich kol.

Těšíme se jak na práci pro cykloturisty, tak i pro sportovní jezdce se závodními ambicemi. Přijďte vyzkoušet náš servis, naším cílem je zajistit kvalitu prací na tak vysoké úrovni, jakou znáte z našeho zimního servisu lyží a snowboardů na servisních automatech MONTANA (viz. www.skidepo.cz).


Náš cyklo servis je kompletně vybaven především nářadím UNIOR, ParkTool, Super B a speciálními přípravky od Kovysu. Kvalitu servisu vidlic a tlumičů garantuje úzká spolupráce s partnerským cykloservisem BIKE SOS - ROCKSHOX servisním centrem.

 

Služby Služby

servis kol - prohlídky, opravy, seřízení trekových, horských i silničních kol. Šetrné čištění, mytí a mazání kol. Prodej a montáž doplňků ...

 Více

Nabídka práce v servisu Nabídka práce v servisu

hledáme další kolegy

 Více

Ceník servisu Ceník servisu

standardní ceny za kvalitní servis v krátkých dodacích lhůtách - taková je naše politika

 Více

SKIDEPO SKIDEPO

Na stejné adrese provozujeme špičkový lyžařský servis značky MONTANA

 Více
© TORI s.r.o. | Vytvořil hudym.com | 2011 | Všechna práva vyhrazena