Bikedepo.cz - Váš spolehlivý servis

"Cykloservis BIKE DEPO Praha nemá ambice být ani největší, ani nejlevnější opravna jízdních kol v Praze, nabízíme však poctivý servis a opravy horských, trekových i silničních kol za přijatelné ceny."

O nás

Náš první skiservis SKIDEPO Průběžná (Praha 10, Průběžná 90) jsme otevřeli 15.10.2011. Navazuje na kvalitu poskytovanou v podolském Montana servisu, opět se zde setkáváte se špičkovou prací servismanů, disponujeme ještě lepším strojním vybavením a navíc chceme nabídnout opravdu pohodovou atmosféru.

Na jaře roku 2012 jsme v našich prostorách otevřeli i cykloservis BIKEDEPO Průbežná, který si klade za cíl nabízet tak vysokou kvalitu prací, jakou naši zákazníci znají ze zimní sezóny a z péče o jejich lyže. Chceme, stejně jako v zimě, nabízet špičkový servis za rozumné ceny a vycházet našim zákazníkům maximálně vstříc. Přijďte se o tom přesvědčit i Vy :-).

servis_exteriér  

Na podzim roku 2015 jsme otevřeli druhé servisní centrum SKIDEPO Jeremi (Praha 5, Jeremiášova 2) Služby špičkového skiservisu MONTANA rozšiřujeme o prodej výborných českých lyží LUSTI, jichž jsme se stali oficiálními prodejci. Značku LUSTI máme rádi již dlouhá léta a vždy jsme ji s důvěrou doporučovali. Kdo znáte příběh a kvalitu českých lyží LUSTI, víte o čem je řeč :-)! V příjemných a výborně dostupných prostorách SKIDEPA JEREMI najdete nejen katalogové lyže LUSTI, setová i individuální vázání (a desky) na ně, ale také místo, kde si můžete o výběru lyží popovídat, půjčit testovací lyže, nebo třeba vytvořit vlastní individuální design vybraných lyží.

jeremi_exteriér jeremi_obchod jeremi_cedule

 Na jaře roku 2016 jsme se zkušenostmi nabytými s provozem cykloservisu v Průběžné rozhodli otevříti také druhý servis kol BIKEDEPO Jeremi (Praha 5, Jeremiášova 2). Díky zkzušenosti mechaniků, velkým a sdíleným zásobám náhradních dílů i téměř kompletnímu vybavení i speciálním nářadím a spolupráci s BIKESOS pana Lukáše Zábranského, zde zákazníkům vedle kvalitního běžného servisu a již vyhlášeného mytí a čištění kol můžeme nabídnout i složité a rozsádlé přestavby a opravy bicyklů.

V roce 2023 jsme centralizovali provoz DEPA do jediného místa DEPO Kolovečská s výbonou dostupností, parkováním, součástkovým a strojním vybavením, a hlavně všemi zkušenými servisáky z Průběžné a Jeremi :)

 

kolove_cedule kolove_vlajky kolove_vstup kolove_cirkus

Provozovatelem servisů je společnost TORI s.r.o., Bellušova 1856/28, IČ 48114847, DIČ CZ48114847. Společnost je zapsaná v OR MS Praha, oddíl C, vložka 16657.

Služby Služby

servis kol - prohlídky, opravy, seřízení trekových, horských i silničních kol. Šetrné čištění, mytí a mazání kol. Prodej a montáž doplňků ...

 Více

Nabídka práce v servisu Nabídka práce v servisu

hledáme další kolegy

 Více

Ceník servisu Ceník servisu

standardní ceny za kvalitní servis v krátkých dodacích lhůtách - taková je naše politika

 Více

SKIDEPO SKIDEPO

Na stejné adrese provozujeme špičkový lyžařský servis značky MONTANA

 Více
© TORI s.r.o. | Vytvořil hudym.com | 2011 | Všechna práva vyhrazena