Bikedepo.cz - Váš spolehlivý servis

"Cykloservis BIKE DEPO Praha nemá ambice být ani největší, ani nejlevnější opravna jízdních kol v Praze, nabízíme však poctivý servis a opravy horských, trekových i silničních kol za přijatelné ceny."

Servis kol "z domu do domu"

Služba odvozu kol na servis je určena každému, kdo pro své časové a pracovní vytížení jednoduše nestíhá a nemá čas řešit kdy, jak a do čeho naložit své kolo, kudy do servisu, ani kdy máme  otevřeno. Kolo u Vás převezmeme, prohlédneme, dojednáme potřebný rozsah servisu a odvezeme je k nám. Po servisu opět dopravíme čisté a připravené kolo v dojednaném čase zpět. Svoz a rozvoz zajišťujeme standardně pro Prahu a okolí především v úterý a čtvrtek večer, individuálně je možno dojednat i jiné termíny.

Zajímavá je i cena služby, ta je paušálně jen 360,- pro Prahu 5 a 10 (i všechna další místa do 10 km od provozoven BIKEDEPA). Z ostatních míst se připočítává za další kilometry 24 Kč/km.  Vzdálenost od servisu stanovujeme podle www.mapy.cz (celková cena za všechny cesty před i po servisu kol). Cenu dopravy Vám rádi potvrdíme na základě vyplněného formuláře:

FORMULÁŘ PRO OBJEDNÁNÍ ODVOZU KOLA NA SERVIS

 

Pro podrobnosti volejte na telefon 737 33 77 33 nebo pište na servis@bikedepo.cz

I Vaše kolo může jet samo - určitě přinejmenším k nám do servisu :-)

SKIDEPO SKIDEPO

Na stejné adrese provozujeme špičkový lyžařský servis značky MONTANA

 Více

Služby Služby

servis kol - prohlídky, opravy, seřízení trekových, horských i silničních kol. Šetrné čištění, mytí a mazání kol. Prodej a montáž doplňků ...

 Více

Doprava kol na servis Doprava kol na servis

zajišťujeme servis kol "z domu do domu". Rozvozy pravidelně v úterý a čtvrtek večer.

 Více

facebook facebook

podívejte se k nám na facebook

 Více

Ceník servisu Ceník servisu

standardní ceny za kvalitní servis v krátkých dodacích lhůtách - taková je naše politika

 Více
© TORI s.r.o. | Vytvořil hudym.com | 2011 | Všechna práva vyhrazena